سوالات متداول

 • بک لینک چیست؟

  • هر لینکی که از یک سایت به یک سایت دیگر داده می شوند ، بک لینک نام دارد. در واقع، اگر سئو را به یک صحنه شطرنج تشبیه کنیم، بک لینک ها مثل مهره ها خواهند بود. تا حدی که کارشناسان بر این باورند که سئو بدون بک لینک هیچ است!
 • رپورتاژ آگهی چیست؟

  • رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در جهان محسوب می شود. در این روش، یک خبر تبلیغاتی بصورت گزارش، مصاحبه و یا معرفی محصولات و خدمات شما در سایت‌های معتبر منتشر می شود و کلمات کلیدی در متن خبر نیز به وبسایت شما هایپرلینک می شود، بنابراین برای سئوی سایت در گوگل بسیار موثر و کارآمد است. یک مزیت اصلی رپورتاژ آگهی این است که بک لینکهای داخل آن دائمی بوده و از روی سایتها حذف نمی گردد. مزیت دیگر رپورتاژ آگهی اینست که با توضیحات کامل و چند تصویر و چندین بک لینک در پست رپورتاژ، بازدیدکنندگان را با محصول/خدمات خود آشنا می کنید و ایشان را برای بازدید سایتتان تشویق می نمایید. تنها عیب رپورتاژ آگهی نیز این است که بک لینک داده شده در تمام صفحات سایت مذکور درج نمی شود.
 • بک لینک باید برای چه مدت خریداری شود؟

  • بك لینك ها، همیشه برای یک زمان مشخص فروخته می شوند. مثلا شما 30 هزار تومان می دهید و 10 بک لینک می خرید. تا زمان یک ماه بک لینک شما در 10 وب سایت خواهد بود و پس از آن این لینک برداشته می شود.
   گوگل خودش با خرید بک لینک به شدت مخالف است. چرا که گوگل، خرید بک لینک را به معنای اقدامی برای دستکاری نتایج می داند. شک نکنید که پس از حذف شدن لینک، گوگل به شدت به سایت شما مشکوک خواهد شد. به همین دلیل سعی می کند که وب سایت شما را در لیست نتایج خود پایین آورد. به همین دلیل، ما بک لینک را به صورت شش ماهه و یکساله با قیمتی بسیار ارزان تر می فروشیم که در این شرایط، احتمال مشکوک شدن گوگل به وب سایت به شدت پایین می آید.
 • تفاوت رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟

  • در رپورتاژآگهی، در قالب یک مطلب که سایت شما را معرفی می کند، به سایت شما بک لینک داده می شود، و دائمی در سایتها باقی می ماند.
   در پکیجهای بک لینک، با یکی دو کلمه کلیدی در تمام صفحات سایتها (عموما در سایدبار آنها) به سایت شما لینک داده می شود؛ که مدت دار است و باید بعد از اتمام زمانش دوباره تمدید بشود.
   مزیت رپورتاژ ، دائمی بودن بک لینکهای آنست، و اینکه در قالب یک مطلب طولانی، به سایت شما لینک داده می شود. عیب رپورتاژ اینست که از یک صفحه از هر سایت به شما لینک داده می شود.
   مزیت پکیج بک لینک اینست که از تمام صفحات سایتها به سایت شما لینک داده می شود؛ و عیب پکیج بک لینک هم اینست که دائمی نیست و مدت دار است؛ البته پس از اتمام زمانش قابل تمدید توسط شما خواهد بود.
 • ریپورتاژ آگهی دائمی هست؟

  • بله ، ریپورتاژ آگهی دائمی هست و لینکهای آن همیشه در سایتها می ماند. با خرید پکیج رپورتاژ آگهی، متن رپورتاژ دائمی شما در تمام سایتهای پکیج قرار داده می شود که باعث افزایش اعتبار سایت شما در موتورهای جستجو می شود.
 • زمان نتیجه دادن بک لینک ها پس از خريد بك لينك چقدر است؟

  • بسیاری از مشتریان لینک بگیر همیشه این سوال را می پرسند که زمان نتیجه دادن بکلینک ها پس از خريد بك لينك چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم که تاکنون برای وب سایت های مختلف، زمان های نتیجه گرفتن متعددی مشاهده شده است. اغلب مشتریان ما در بین یک تا دو ماه تغییر محسوسی را در نتایج خود احساس می کنند. به همین جهت باز هم توصیه می کنیم که از پلان شش ماهه استفاده شود. البته ناگفته نماند که چند مورد از مشتریان نیز در حدود 7 تا 14 روز نتیجه ای فوق العاده ای گرفته اند.
   این موارد معمولا در کنار استفاده از بک لینک های ما خودشان نیز از داخل بسیار روی سایتشان کار می کردند. برای مثال سایت مپ ساخته اند، محتوای مرتبط گذاشته اند و ...
 • آیا خرید بک لینک به تنهایی برای ارتقای سایت کافیست؟

  • خرید بک لینک به تنهایی نتیجه دارد، اما اگر سه کار زیر در کنار خرید بک لینک بطور موازی انجام نشود، تاثیر بک لینک خیلی کم می شود:
   1- سایت خود را از لحاظ فنی سئو بهینه کنید (کدهای سایت را بهینه و فشرده کنید، سرعت لود سایت را بالا ببرید، سایت مپ ایجاد کنید و به گوگل معرفی کنید، خطاهای W3C سایتتان را برطرف کنید و غیره)
   2- محتوای سایتتان را بطور مداوم بروز کنید (مطالب یکتا و جدید و مرتبط با فعالیت اصلی تان بصورت مداوم روی سایتتان قرار دهید)
   3- در شبکه های اجتماعی فعال باشید (در همه شبکه های اجتماعی که میتوانید اعم از فیسبوک، گوگل پلاس، توئیتر، یوتیوب، لینکداین و غیره پیج ایجاد کنید، لینک به سایتتان را در پیجتان قرار دهید، خلاصه مطالبی که روی سایت میگذارید را بطور مداوم در پیجتان به اشتراک بگذارید)

   مطمئن باشید با انجام کارهای فوق و در کنار آنها خرید بک لینک از ما، به سرعت سایت شما رشد کرده و به نتایج اول گوگل می رسید.
 • چرا بعد از گذشت یکماه از خرید بک لینک هنوز رتبه سایت من بالا نرفته؟

  • طبق مستندات گوگل، ایندکس شدن سایتها ممکن است بین دو هفته تا دو ماه طول بکشد. برای اینکه این زمان کوتاه تر شود، برای سایتتان سایت مپ ایجاد کنید و به گوگل از طریق پنل گوگل وبمستر تولز معرفی کنید.
   باز هم نا امید نشوید، همانطور که گفتیم ممکن است تاثیر بک لینکها روی سایت شما تا دو ماه بعد از خریدتان گذاشته شود، بنابراین در این مدت روی سئوی فنی سایتتان و تولید محتوای مداوم و مرتبط و همچنین فعالیت در شبکه های اجتماعی ادامه دهید. مطمئن باشید به زودی تاثیر خوبی مشاهده می کنید.
   دقت داشته باشید که کلمه ی کلیدی که با آن عنوان بک لینک خریداری کرده اید باید بیشترین نزدیکی مفهومی را با فعالیت اصلی سایت شما داشته باشد که بهترین نتیجه حاصل شود. بنابراین روی کلمه کلیدی اصلی سایتتان بیشتر کار کنید، و حتی الامکان محتوای مرتبط با آن را بیشتر در سایتتان قرار دهید.

سوال شما

اگر سوال شما در پاسخهای فوق نیست، لطفا از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید: