از تخفیف ۵۰ درصدی كمیسیون سفر تا طرح تابستانی شارژ گاز كولر؛

راهکارهای اسنپ برای سفرهای خنک در ایام گرم تابستان

راهکارهای اسنپ برای سفرهای خنک در ایام گرم تابستان به گزارش لینک بخر دات کام، در ایام گرم سال، یکی از دغدغه های کاربران مسافر تاکسی های اینترنتی تهویه مناسب خودرو و استفاده از کولر در سفرهاست و اسنپ اقداماتی را لحاظ کرده تا از کیفیت تهویه هوا مطمئن شود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، در ایام گرم سال، یکی از دغدغه های کاربران مسافر تاکسی های اینترنتی تهویه مناسب خودرو و استفاده از کولر در سفرهاست. داشتن تهویه مناسب در سفرهای اسنپی الزامی است؛ بهمین منظور، اسنپ اقداماتی را در اولویت قرار داده تا از کیفیت تهویه هوا در سفرها مطمئن شود. در ادامه به قسمتی از این اقدامات اشاره می نماییم.
اطلاع رسانی به کاربران راننده
اسنپ، همزمان با شروع فصل گرما، در کانال های مختص کاربران راننده در مورد مزایای روشن کردن کولر در مسافرت، راهکارهای استفاده مناسب از کولر و همین طور الزامی بودن تهویه مناسب سفرها اطلاع رسانی می کند. اقدامات این شرکت به اطلاع رسانی ختم نمی شود و اسنپ راهکارهای مختلفی برای تشویق کاربران راننده به استفاده از کولر در ساعات گرم روز دارد که در ادامه به آنها اشاره می نماییم.
تسهیلات ویژه و طرح های تشویقی برای کاربران راننده
با نزدیک شدن به روزهای گرم، اسنپ با درنظر گرفتن تسهیلات ویژه کاربران راننده را تشویق به سرویس کردن کولر خودرو می کند. باشگاه رانندگان اسنپ در خرداد ماه «طرح تابستانی شارژ گاز کولر» را برای کاربران راننده سراسر کشور اجرا کرد. این تخفیف به مدت محدود و بوسیله سایت کارفیکس در دسترس کاربران راننده قرار گرفت تا با صرف کمترین هزینه (۵۹۹ هزار تومان) به استقبال سفرهای اسنپی در ایام گرم تابستان بروند.
همچنین اسنپ با رصد کاربران راننده ای که به تهویه خودروی خود اهمیت می دهند، طرح های تشویقی ویژه همچون تخفیف یا معافیت از کمیسیون در نظر می گیرد. هم اکنون، باشگاه رانندگان در «طرح سفرهای خنک اسنپی» بر طبق تعداد نظرات مثبت و امتیازهای دریافتی از کاربران مسافر (در رابطه با بهره گیری از کولر) تخفیف ۵۰ درصدی پرداخت کمیسیون به کاربران راننده اسنپ اختصاص می دهد.
به ازای هر سفری که مسافر نظر مثبت «استفاده از کولر» را برای آن ثبت کند، کمیسیون همان سفر بصورت نیم بها محاسبه می شود و مبلغ کسرشده بابت کمیسیون بعد از پایان طرح، به حساب کاربر راننده برگشت داده خواهد شد. همین طور برای تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون، لازم است در محدوده زمانی که به کاربر راننده اطلاع رسانی شده، نظر منفی «عدم استفاده از کولر» از جانب مسافران در سفرهای عادی اسنپی ثبت نشود.
این طرح ها در کانال های کاربران راننده اسنپ (سایت و رسانه های اجتماعی باشگاه رانندگان) اطلاع رسانی می شود.
نظرسنجی از مسافران حین سفر
از سال گذشته، امکان شرکت در نظرسنجی حین سفر و اعلام نظر درباره ی دمای داخل خودرو به سفرهای اسنپی افزوده شده است. در طول روز، کاربران مسافر می توانند حین سفر به سوال «آیا دمای هوای خودرو مناسب است؟» پاسخ دهند تا اسنپ متناسب با نیاز آنها با ارسال پوش نوتیفیکیشن کاربران راننده را به روشن کردن کولر تشویق کند. این نظرسنجی باتوجه به آب وهوای هر شهر در ساعات متفاوتی برای مسافران آن شهر ارسال می شود.
نظرسنجی رضایت از دمای خودرو، هم اکنون، روی نسخه اندروید ۸.۶.۰ به بالا و نسخه وب اپ اسنپ فعال است. کاربران مسافر جهت استفاده از این گزینه لازم است اپلیکیشن اسنپ خودرا بروزرسانی کنند.

بازخوردهای مسافران در آخر سفر
کاربران مسافر بعد از پایان هر سفر می توانند به سفر خود امتیاز دهند و دلیلهای این امتیاز را نیز انتخاب کنند. با شروع فصل گرما، دو گزینه «استفاده از کولر» و «عدم استفاده از کولر» به نظرسنجی پایان سفر اضافه شده است و مشارکت فعالانه کاربران در این نظرسنجی به اسنپ برای بهینه سازی شرایط تهویه خودرو کمک می نماید. همین طور مشارکت حداکثری مسافران در نظرسنجی پایان سفر می تواند در تشویق و دلگرمی کاربران راننده ای که از کولر استفاده می نمایند، نقش مهمی داشته باشند.

الزام روشن کردن کولر در سفرهای اکوپلاس
با توجه به الزامی بودن استفاده از کولر در سفرهای اکوپلاس، در صورت دریافت بازخورد «عدم استفاده از کولر» از طرف کاربر مسافر، ابتدا قوانین به کاربر راننده اطلاع رسانی می شود. در صورت تکرار این بازخورد کاربر راننده به مدت یک هفته امکان دریافت سفرهای پلاس را نخواهد داشت. در صورت تکرار پس از فعالیت مجدد دسترسی کاربر راننده به سرویس پلاس تا انتهای تابستان قطع می شود.
گزارش های کاربران مسافر به اسنپ کمک می نماید تا با شناسایی کاربران راننده ای که در ساعات اوج گرما به تهویه خودرو توجه نمی کنند، آنها را با روش های گوناگون به استفاده از کولر تشویق کرده و در صورت تکرار محدودیت هایی برای این افراد وضع کند.


منبع:

1403/03/19
19:24:16
5.0 / 5
81
تگهای خبر: اپل , اندروید , اینترنت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵