در عرض ۵ ثانیه؛

هوش مصنوعی به كمك عكس پس زمینه می آید

هوش مصنوعی به كمك عكس پس زمینه می آید به گزارش لینك بخر دات كام در خیلی از موارد افراد نیاز به نرم افزاری دارند كه بتواند به سرعت و بدون دردسر پس زمینه عكس ها را حذف كند و حالا هوش مصنوعی این مشكل را برطرف نموده است.به گزارش لینك بخر دات كام به نقل از ورج، تاكنون برای انجام چنین اموری از نرم افزارهایی مانند فوتوشاپ استفاده می شد، اما حالا می توانید با رجوع به سایت remove.bg این كار را به صورت خودكار انجام دهید.
حذف پس زمینه عكس ها با استفاده از سایت مورد اشاره تنها در عرض ۵ ثانیه انجام می گردد و فرایند این كار ۱۰۰ درصد خودكار است. خدمات مورد اشاره به مجانی عرضه می گردد و برای این كار یا باید عكسی را از حافظه كامپیوتر انتخاب و در سایت مورد اشاره آپلود كنید یا آدرس وب عكس مد نظر خویش را در آن وارد كنید.
سایت مورد اشاره برای این كار از هوش مصنوعی اختصاصی خود بهره برده و در نهایت فایل خروجی را با پسوند پی ان جی در اختیار شما قرار می دهد.
از جمله دیگر سایت هایی كه با استفاده از هوش مصنوعی خدمات ویرایش عكس سریع و خودكار عرضه می دهند می توان به deepart.io اشاره نمود كه عكس دریافتی را به یك اثر هنری مبدل می كند. سایت دیگر letsenhance.io است كه برای تغییر ابعاد عكس از الگوریتم هوش مصنوعی بهره می گیرد.
 

1397/10/13
21:15:15
5.0 / 5
125
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵