اپراتور اول ۴ جایزه در جشنواره تبلیغات بدست آورد

اپراتور اول ۴ جایزه در جشنواره تبلیغات بدست آورد به گزارش لینك بخر دات كام در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران همراه اول موفق به دریافت چهار جایزه شد.به گزارش لینك بخر دات كام به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، در چهارمین دوره جشنواره تبلیغات ایران كه عصر روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه در مركز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد، برگزیدگان این جشنواره معرفی و سازمان ها و شركت های برتر در زمینه تبلیغات با اعطای شاهین طلایی، نقره ای و كریستال مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این جشنواره كه با سخنرانی محمد سلطانی فر معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمود دهقان رئیس انجمن صنفی شركت های تبلیغاتی همراه بود، آثار ارسالی همراه اول در چهار بخش مختلف بعنوان آثار برتر ارائه شد و «شاهین آرپناهی مدیركل ارتباطات» اپراتور اول به نمایندگی از این شركت جوایز این دوره را دریافت كرد. در جشنواره چهارم كه با شعار خلاقیت، اثربخشی و حق انتخاب مشتری برگزار شد، اپراتور اول موفق شد در بخش های «تبلیغات حمایتی» و «تبلیغات محیطی(عرشه پل)» شاهین طلایی و لوح سپاس و در بخش های «كمپین جامع» و «تبلیغات دیجیتال(كمپین دیجیتال)» شاهین كریستال و دیپلم افتخار دریافت كند. در این جشنواره كه ۳۵۰ اثر تبلیغاتی توسط سازمان ها و شركت ها ارسال شده بود، بعد از بررسی و ارزیابی علمی، ۴۵ اثر شایسته قدردانی و دریافت شاهین جشنواره ارائه شد.
در مراسم مذكور شاهین آرپناهی مدیركل ارتباطات همراه اول قبل از دریافت شاهین طلایی در بخش «تبلیغات حمایتی» با قرار گرفتن در پشت تریبون در سخنان كوتاهی به تشریح اقدامات اپراتور اول در بازسازی مدارس زلزله زده غرب كشور پرداخت و از حضار درخواست نمود با شماره گیری كد #۲۴* در این امر خیر مشاركت كنند.

1397/10/16
14:35:39
5.0 / 5
175
تگهای خبر: دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱