موفقیت ۹۵ درصدی پروژه درختكاری ایرانسل

موفقیت ۹۵ درصدی پروژه درختكاری ایرانسل لینك بخر دات كام: پروژه كاشت و نگهداری ۱۵ هزار اصله نهال توسط ایرانسل در پارك جنگلی جاجرود با موفقیت ۹۵ درصدی یكساله شد.به گزارش لینك بخر دات كام به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، پروژه كاشت و نگهداری ۱۵ هزار اصله نهال كه از سال قبل همزمان با كمپین «حذف قبض كاغذی» شروع شده بود با موفقیتی بالغ بر ۹۵ درصد یكساله شد. پروژه مشاركتی درختكاری، پیرو تفاهم نامه ایرانسل با سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور و با هدف حفاظت از محیط زیست از اسفندماه ۱۳۹۶ آغاز و با موفقیت به میانه راه رسیده است.
در نتیجه اجرای این كمپین و كاهش چاپ و توزیع قبض های كاغذی، تلاش می شود كه در وهله اول از مصرف كاغذ و قطع درختان جلوگیری و همزمان از انتشار گازهای گلخانه ای (Carbon Footprint) كاسته شود. همچنین، پروژه درختكاری ایرانسل بعنوان اقدامی مؤثر در زمینه جبران انتشار كربن (Carbon Compensate) قلمداد می شود.
در جریان بازدید از محل پروژه به مناسبت هفته منابع طبیعی صادق امیری، كارشناس معاونت فنی اداره كل منابع استان تهران و ناظر پروژه، ضمن برشماری شرایط دشوار آبیاری در منطقه و گرمای شدید تابستان گذشته اعلام نمود: «خوشبختانه هم اكنون ۹۵ درصد از نهال های كاشته شده سبز هستند كه این بالاترین حد موفقیت پروژه های درختكاری است».

همچنین علیرضا شكوهی، كارشناس اداره سرپرستی پارك های جنگلی استان تهران ضمن اشاره به اهمیت و لزوم نگهداری از درختان بعنوان موجوداتی زنده اضافه كرد: «در بیشتر پروژه های درختكاری كه به صورت سازمانی و مناسبتی انجام می شود سوژه نگهداری مغفول می ماند، در حالیكه اهمیت نگهداری و مراقبت اصولی از درخت ها حتی از خود برنامه درختكاری اهمیت بیشتری دارد.» او همینطور افزود: «برای ما در منابع طبیعی حفظ، نجات و به ثمر رساندن حتی یك نهال هم بسیار ثمین است.»
در این پروژه با همراهی مشتركان دائمی ایرانسل انواع نهال های بومی و سازگار با محیط مثل «زبان گنجشك»، «ارغوان»، «بنه»، «سرو نقره ای»، «كاج تهران» و «سرو خمره ای» كاشت و نگهداری شده است.
ایرانسل بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری قبل از این باز برای دریافت صورت حساب های خلاصه یا كامل مشتركان خود مسیرهای جایگزین استفاده از نرم افزار كاربردی و نسخه وب «ایرانسل من»، پست الكترونیكی و پیامك را معرفی كرده است. همین طور مشتركان خطوط دائمی می توانند با وارد كردن كد دستوری #۲*۱*۵۵۵* از میزان كاركرد خود باخبر شوند.
مشتركان سیم كارت های دائمی ایرانسل كه تا قبل از این نسخه كاغذی صورت حساب خودرا دریافت می كردند می توانند با بازگشت به نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» دریافت صورت حساب كاغذی را لغو و یا با ارسال عدد ۱ به ۲۴۶۵ انصراف خودرا از دریافت صورت حساب كاغذی اعلام كنند و ۱ گیگا بایت اینترنت هدیه دریافت نمایند.

1397/12/18
15:37:56
5.0 / 5
46
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳