نیمكت های دوبلین ایرلند هوشمندند

نیمكت های دوبلین ایرلند هوشمندند به گزارش لینك بخر دات كام مسئولان در ایرلند نصب نیمكت های هوشمند را در امتداد هوشمندسازی شهر دوبلین انجام داده اند.


به گزارش لینك بخر دات كام به نقل از ایسنا و به نقل از سیتی نیوز، دوبلین همچون شهرهایی است كه تلاش های بسیاری برای اثبات خود بعنوان یك شهر هوشمند انجام داده است. یكی از این موارد، ارائه نیمكت های هوشمند برای شهروندان در بعضی مناطق شهری است.
در این شهر، با استفاده از برنامه های تخصصی تلفن همراه، راهكارهای نوآورانه تحرك به وجود آمده و حتی كارشناسان توانسته اند هوشمندسازی یك منطقه را بطور كامل انجام دهند.
اخیرا در این منطقه، راهكارهای جدید هوشمندسازی مثل نیمكت های هوشمند معرفی شده است. این نیمكت ها از نیمه اول سال قبل در خیابان ها و پارك های این شهر قرار گرفته اند.
نیمكت های هوشمند به پورت شارژ تلفنی مجهز هستند، وای فای ارائه می دهند و همین طور فضای تبلیغاتی دیجیتال دارند. علاوه بر این، بسته به مدل، انواع خدمات دیجیتال را به شهروندان ارائه می دهند.
برای مثال، نیمكت هایی كه در شهر هستند سوكت های الكتریكی برای شارژ دوچرخه الكتریكی و همین طور ابزار تعمیر دوچرخه را ارائه می دهند. از دیگر قابلیت های این نیمكت ها، جمع آوری اطلاعاتی مانند رطوبت، مصرف انرژی جمع آوری شده و دماست.
دوبلین، پایتخت و پرجمعیت ترین شهر كشور ایرلند است.
1398/05/06
13:44:27
5.0 / 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲